| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre o relatie intre un barbat nascut in 89 si o femeie nascuta in 1971?

Răspuns Câştigător
| Vanishgold a răspuns:

Dezavantaj: moare inaintea ta
Avantaj: gaina batrana face ciorba buna laughing

33 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Interesanta, iti urez bafta! Si ca sa te incurajez eu acu 2 ani aveam 21 si am pus ochii pe una de 40. Supla sexy, divortata cu 2 copii, bai eram nebun dupa ea, dar n-am reusit sa ma cuplez. Ideea e ca daca te tii tare astea mature nu-s o pierdere, bafta, din nou.

| cristi202 a răspuns:

Ar trebui sa vezi filmul "Va place Bhrams?". Acolo e vorba de asa ceva.

| mihaidan43 a răspuns:

Incearca sa o pasezi la altul. Mie, de exemplu