| Rebelshy a întrebat:

Ce parere aveti despre relatile la distanta? Dar de o diferenta mai mare de 5 ani intre parteneri?

Răspuns Câştigător
| EllyMelly a răspuns:

Buna!
Vreu sa iti spun ca intr-o relati virsta nu conteaza, sunt relatii in care diferenta de virsta poate fi si de 7 ani sau de 16. Si inca ceva este important, daca el te va aprecia asa cum esti, sa stii ca virsta nu va mai conta. Cit despre relatiile la distanta, pot dura o vreme, insa sa stii ac e foarte greu. Traiesti in fiecare zi in suspans sa stii ce face persoana iubita, daca nu te minte sau nu te inseala. Aici tot este vorba despre respect, pentru ca daca te-ar iubi ti-ar fi fidel. Vreau sa spun ca e ok si sa ai o relatie la distanta, si ca diferenta de virsta sa fie de 5 ani :*

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu sant situatii normale ca e diferenta mare de varsta si distanta nu rezolva nimic intr-o relatie fictiva asa se numeste pentru ca e un fel de basm imaginar.

| mona a răspuns:

Relatile la distanta nu rezista mulr si diferenta mai mare de 5 ani intre parteneri nu mi se pare o problema mare

| DeeaMarry a răspuns:

1. Rezista daca cei doi se iubesc cu adevarat. Dar cred ca trebuie sa existe si speranta ca la un moment dat o sa se vada.
2. Pana la 6 ani mi se pare ok.

| ℓσνє a răspuns:

Ochii care nu se vad, se uita...
Daca este iubire adevarata, nu conteaza diferenta de varsta.

| Mαdαliηα a răspuns (pentru ℓσνє):

Mdeh, eu n-am uitat si nici nu uit.

| ღNuTzAღ a răspuns (pentru ℓσνє):

Ochii care nu se vad se asteapta tongue

| ℓσνє a răspuns (pentru ღNuTzAღ):

Depinde de cazlaughing

| Lora1 a răspuns:

Eu cred ca relatiile la distanta nu tin.iar despre differenta de 5 ani eu cred ca e prea mare...nu as fi cu nici unlu asa de mare, hai mai mare cu maxim 3 ani dar nu mai mult big grin

| Slend?ri? a răspuns:

1.Relatiile la distanta nu dureaza.Si in plus iti e dor de acea persoana daca nu e langa tine, daca e placat.
2.Da aste este bine.Pentru ca am vazut cineva care avea o reletie cu 30 diferenta.

| shaormaru2000 a răspuns:

Relatiile la distanta nu merg, gaseste-ti unul din oras de la tine

| Biencussa a răspuns:

Hm...Buna Intrebare...
happy! dar...e cred ca ar trebiu sa te lasi daca esti u pusa in situatia asta deoarece nu va dura mult si nu va da dovada de iubire adevarata. sper ca ti-am fost de foloss multi pupicii Funditssa?