| Mara_1046 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul in mijlocul naturii/locuri publice? Aveti experiente sau... experimente de genul acesta? tongue

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

În mijlocul naturii e în regulă.
În locuri publice... hmm... depinde cât de publice.
Pe mine poate nu m-ar deranja dar dacă o deranjează pe parteneră? Şi, ce trebuie luat iarăşi în calcul, dacă-i deranjează pe cei din jur?
Nu de alta dar poate-mi piere cheful cu atâţia ochi în jur happy

3 răspunsuri:
| mihaa a răspuns:

Sa intamplat cu f multi ani adica in 97, prima data cand am facut dragoste, am facut intr-o piscina, si afar era discoteca( piscina era inchisa si respectivul a sparta un geam si asa am intrat,big grin)a fost super fain, am dansat bluzz, hmmm a fost ceva nebunesc si f romantic

| DenisaMetal a răspuns:

Pe plaja, in parc, la padure, in propria gradina – lasati-va condusi de propria imaginatie si puneti-va in practica fanteziile. Placerea sexuala in combinatie prospetimea aerului, mirosul ierbii si splendoarea cerului va poate da momente de neuitat! Va veti simti liberi.

| stelistu:X a răspuns:

Http://stirileprotv.ro/foto/sex-in-olanda/60417748
ce zici de astia :)):)) nau greturi:))