| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre sexul în locuri publice (gen băi)?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Poate fi fun dar in acelasi timp si stresant tocmai din teama de a nu va prinde cineva.
Oricum e fain daca vrei sa iesi din zona ta de confort si experiente noi.

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai libertatea sa faci ce vrei apoi suferi consecințele pentru cele facute

| mariuscarsing a răspuns (pentru RAY):

Hai sa fim seriosi toti am facut-o odata intr-un loc public

| Violleta2022 a răspuns:

In bai este scarbos si imputit, ca-ti pierde cheful instantaneu.
Pe strada, in autobuz, masini, parcuri si alte locuri publice, este ilegal.
Sexul în public se pedepseşte cu închisoarea!

https://www.cugetliber.ro/......area-17077

| B3HappyN0Worry a răspuns (pentru Violleta2022):

Aoleu bine că n-am fost prinși atunci sad

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sexul în locuri publice este infracțiune.

| Sofer a răspuns:

Dacă prin bai te referi la wc uri. Nuu. De preferat ar fi sa încerci.
pe balcon, în scara de bloc
Pe plaja, în mașină sau în pădure sau în clădiri abandonate.

| alina2k18 a răspuns:

Neah, risc de boale laughing in bai/piscine publice, nu mai vorbesc de cabine de toaleta laughing

| TheGentleman a răspuns:

Ilegal

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Plictisitor.
Mai interesant e sa fii/fiu pe post te toaleta.

| Dandinelle a răspuns:

Ewww. As zice nu. din cauza ca locurile alea sunt extrem de murdare.
E destul de intim totusi pentru ceva in public. Oricum e ilegal si e si de inteles de ce.
Pacat ca inca urinatul la colt de strada nu este ilegal.

| Drimmero a răspuns (pentru Dandinelle):

Este ilegal, daca esti prins iei amenda mare, nu am fost prins dar cunosc cazuri.

| Bozgi200 a răspuns:

Am niste prieteni ce fac chesita asta, iar lor li se pare o normalitate. Nu ii vad sa se plângă de ceva. Ai avantajul că nu lasi mizerie.

| Edyy5555 a răspuns:

Da e incitant dar periculos si insalubru.

| EduardEdu1994 a răspuns:

Doar aurolacii fac așa ceva