| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre titan gel? L-ati incercat careva?
În afara de operatie știți altceva care funcționează pentru mărirea bărbăției?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In afara interventiei de marire a penisului printr-o operatie chirurgicala foarte costisitoare si foarte riscanta dar si cu un efect foarte mic de lungire a penisului in mod real cu maxim 2-3 cm, NU exista nicio alta posibilitate sau modalitate de a lungi sau ingrosa penisul. Poti fi absolut sigur ca in mod garantat nici unul dintre produsele ''minune'' comercializate....NU functioneaza fiindca in caz contrar toti barbatii deveni posesorii unor p*** cu dimensiuni GIGANTICE. Comercializarea tuturor cremelor, spray-urilor si gelurilor este in proportie de 100% o imensa sarlatanerie cu ajutorul caruia niste ''EXCROCI'' bine intentionati thinking reusesc sa scoata bani gramada din buzunarele credulilor. Multa sanatate!

1 răspuns:
| EneCristian a răspuns:

Nu exista nimic nici un gel nici un remediu pentru asa ceva nimic nu functioneaza si nici operatie nu e indicata http://marirea-penisului.net/......reri-pret/