| Licurici_7465 a întrebat:

Ce parere aveti despre Valentine's >Day?:

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Bullshitraised eyebrows
Ne-am emancipat acum si noi, vezi Doamne sarbatorim V`Day.
Ce Dragobete? Exista asa ceva? In clalendar? Unde? In ce luna? Medicamenteraised eyebrows

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai ce sa zic?happy
O sarbatoare frumoasalove struckPentru cine are prieten/a laughing

| theodoraafi a răspuns:

Eu cred ca daca iubesti cu adevarat o persoana V'day este in fiecare zi. nu iti trebuie o anumita zi ca sa faci un cadou, sa cumperi o ciocolata, sa spui cuvinte de dragoste... este o sarbatoare englezeasca si lumea a uitat ca noi de fapt suntem romani... cum zice si @onutzu "Ce Dragobete? Exista asa ceva? In clalendar? Unde? In ce luna?"

| dydy22 a răspuns:

Pentru mine personala este o zi frumoasa, dar anul asta nu este chiar asa frumoasa fiind singur

| Amrita a răspuns:

Sincer, nu-mi place. pentru ca punem mai mare pret pe valentine's day decat pe Dragobete. Peste tot lumea vb numai despre V's. Day dar nimeni nici nu stie pe ce data sunt Dragobetele.Eu nu sarbatoresc de V's. Day.

| Maria_3931 a răspuns:

O MARE prostie... iubiti care se saruta pasional, perpetueaza specia, tort, ciocolata, vanzari mai mari la dulciuri...bla bla bla

| AlinPlaya a răspuns:

Desigur o aberatie. De ce doar in ziua aia ii spunem partenerului "te iubesc"? Putem sa facem asta in fiecare zi a vietii si sa dam cadouri sa face orice vrem.
Ave!

| Ana-Maria94 a răspuns:

O parere buna, este o zi in care tinerii indragostiti mai ales isi sarbatoresc dragoste prin diferite felurihappy