| DorelSudoru a întrebat:

Ce parere aveti despre versurile astea?(nu am zis ca sunt de acord cu ele deci nu va agitati sa-mi dati mie sfaturi)
"Nu exista dragoste doar senzatie de atasare"

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Total fals. Te atasezi si de un caine.Si de oameni straini care-i vezi zilnic si le poti citi dispozitia pe fata, fara ca macar sa fii schimbat vreodata un cuvant cu ei
Atunci cand iubesti se schimba treaba.Simti nevoia sa posezi.De aici se duce dracu atasareaoh go on
Simti nevoia sa ai mereu langa tine pe el/ea, sa stii ca-i ocupi 99% dintre ganduri, sa stii ca ar face orice pentru tine.Pe scurt, dependenta psihologica. O forma a ei

| NickiMinaj a răspuns:

Spike happy Sunt adevarate. Senzatia de atasare nu e in crescendo decat putin, oleaca aka un pic, dupa care incepe monotonie descrescatoare strict.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Incorect, sa-i spui lui Spike ala din partea mea ca dragostea si atasarea sunt doua lucruri total distincte.

Răspuns utilizator avertizat
| muzicalBoX a răspuns:

Poi are dreptatelaughing

| Monique1 a răspuns:

Spike rullz laughing

Dar, sunt de'acord cu Styx.

| berelahalba a răspuns:

Dragostea cu senzatia de atasare e acelasi lucru! Ms

| Angel0 a răspuns:

Teoria ca teoria la practica sinteti 0.Mai trebuie citeva tone de mamaliga sa treaca prin intestinele voastre si poate o sa cunoasteti si cu ce se mananca dragostea adevarata.