| KidDaCuOcHiAlBaStRi a întrebat:

Cum vi se pare expresia,Nu exista dragoste, doar senzatie de atasare!

Răspuns Câştigător
| TwEEty_9286 a răspuns:

Mi se pare falsa in general. De obicei doua persoane care s-au intalnit, s-au cunoscut, si ajung intr-un stadiu mai avansat ( o relatie ) este imposibil sa nu se iubeasca macar un pic, pentru ca na, nu te saruti cu cineva pe care doar simpatizezi. Asta este varianta din ce in ce mai rar intalnita. Mai sunt si persoane care isi bat joc de cea de a doua. Mie expresia mi se pare o prostie, daca stii sa privesti din perspectiva, oriunde este dragoste.
O zi buna.:*

| KidDaCuOcHiAlBaStRi explică (pentru TwEEty_9286):

Mersii de raspuns!:**

| TwEEty_9286 a răspuns (pentru KidDaCuOcHiAlBaStRi):

Cu cea mai mare placere :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru KidDaCuOcHiAlBaStRi):

Mi se pare luata din spike-nu exista.

7 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Hello!
Există şi senzaţia de ataşare, obişnuinţa, simpatizezi persoana
însă există şi dragoste... când iubeşti persoana, ceea ce duce la o afirmaţie falsă!

| Anonima264 a răspuns:

Salut!
Nu este adevarata expresia! Exista dragoste, doar ca nu este usor de gasit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca era : Nu exista dragoste la prima vedere, doar senzatie de atasare/atractie! as fi zis ca e adevarata.

| Andraasdfg a răspuns:

Mie mi se pare foarte adevarata.Parerea mea.happy