| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti? Un barbat poate iubi doua femei?

Răspuns Câştigător
| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

In nici intr-un caz! Nici femeile si nici barbatii nu pot iubi 2 persoane de sex opus in acelasi timp. Daca simt o atractie pentru 2 persoane, aia nu e iubire adevarata. Si, daca inseala atunci...nu stiu ce e, si nici nu inteleg ce e. Cand iubesti pe cineva cu adevarat, acea persoana e totul si nu mai ai nevoie de altcineva. Cel putin asa cred eu... nu inteleg chestia cu ''iubesc, dar insel''. Mi se pare stupid.

| SoniaMihaela a răspuns (pentru AtashiNoBakaDesu):

Exact,asa mi se pare si mie happy sunt de aceeasi parere.dar totusi, e intrebarea aia..de ce? stii? ce e atunci cand inseala? cum? de ce? laughing sunt in ceata.

22 răspunsuri:
| Florinapopica a răspuns:

Nu! Am trecut prin asa ceva. Actualul meu prieten era cu una de 1 an si ceva si cica ne iubea pe amandoua in acelasi timp si pe ea a inselat-o de cateva ori dar a renuntat la ea pentru mine. Ce iubire e aia atunci?

| Liviucu a răspuns:

Da, dar dupa ce a fost dezamagit enorm de prima. happy

| SoniaMihaela a răspuns (pentru Liviucu):

Deodata pe amandoua, se poate? happy

| Liviucu a răspuns (pentru SoniaMihaela):

Da, uneori este posibil. Mi s-a intamplat. De ciuda, am lasat o alta fata sa ma caute tot mai mult si sa accept sa vorbesc cu ea doar pentru ca prima era nesimtita secolului si era de nerecunoscut. Astfel, o perioada "iubeam" fara voia mea doua fete. Dar cu timpul datorita celei de a doua, am uitat sa o uit total pe prima si astfel nu am ramas un curvarel care sa jongleze cu doua. Trebuie sa stii cand sa profiti, cu cine, si de ce dar... si sa te si opresti. De fapt opritul e cheia altfel dai de dracu`.

| SoniaMihaela a răspuns (pentru Liviucu):

Da,corect! mersi happy

| neutrino a răspuns:

Da, nu uita de dragostea fata de mama...

| SoniaMihaela a răspuns (pentru neutrino):

Asta e alt fel de iubire love struck

| gangnamstyle a răspuns (pentru neutrino):

Aicia era vorba de 2 fete nu de matalaughing) vrei s-o facem posta dane adresa ta

| neutrino a răspuns (pentru gangnamstyle):

Amice, esti tembel. Poti fi si prost, fara sa te stie toata lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa nu... arabi cum fac?

| MCG a răspuns:

Sa iubesti 2 femei si sa (le) fu** pe toate 3...

| VampireBlood a răspuns:

Da,insa pe uan mai mult fata de cealalta! Funda?

| SoniaMihaela a răspuns (pentru VampireBlood):

Tie ti s-a intamplat vreodata?

| VampireBlood a răspuns (pentru SoniaMihaela):

Da! Insa am ales un singur baiat din 2!

| VampireBlood a răspuns:

Una*

| Dangel a răspuns:

Pfaa,poate iubi si 10

| SoniaMihaela a răspuns (pentru Dangel):

laughing vaaai! voi, barbatii!

| RUDOFL4X4 a răspuns:

Un barbat poate iubi toata planeta de o data

| AmaliaApetri a răspuns:

Da.Pare telenovela, dar se poate.
Poti avea sentimente pentru 2 femei in acelasi timp( cazul se aplica si daca e vorba de o femeie si doi barbati).
Nu e usor, e ingrozitor pentru ca nu stii pe cine sa alegi si mai devreme sau mai tarziu pierzi ambele persoane.Asta i garantat.
Orce incerci sa faci, nu merge. Daca vrei sa tii pe una ( dai cu banu'), te vei gandi si la cealalta, nu vei fi niciodata fericit.
De asta mai bine renunti la amandoua si desi vei suferi, vei lua viata (intr un fel), de la capat.

| RemusAndrei a răspuns:

Daca e musulman poate avea mai mult de 2 smug

| Cristian_Ion_1995 a răspuns:

Nu