| anonim_4396 a întrebat:

Ce parerea aveti despre sarutul frantuzesc? Il faceti pentru ca asa e modarolling on the floor sau pentru ca va simtiti bine cand va sarutati partenerul?

10 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Foarte buna! E foarte fain, intim si senzual, si te simti foaaarte bine!

| SweetCandy a răspuns:

Il faci pentru ca asa iti exprimi dragostea, mie nu mi se pare nimic scarbos, este un gest de afectiune pe care il practica tota lumea!happy
si te simti fff bine facand asta...big grin

| Antonimu a răspuns:

Ma simt extrem de bine facand asta cu iubita mea happy

ce moda nene? chestia cu "te saruti ca e la moda"... e o prostie, un sarut in sine e plin de pasiune si de iubire.

Sfat: Lasa-ti dracului curvele happy Pune-ti mana si faceti-va o prietena/ iubita... whatever.

| lavynika a răspuns:

Il fac pentru ca imi place... dar dpeinde... poate tie sa nu-ti placa... p mine ma trec fiori e cv deosebit

| un vis de-o noapte a răspuns:

Pt ca asa simtim amandoi niciodata nu fac lucruri doar pentru ca asa cere "moda" tonguetonguetonguetongue... e foarte placut si sexy... a si nu e scarbos asa cum zic cei care nu au facut acest lucru...happy va zic eu ca atunci cand iubesti si te simti iubit sa te "saruti cu limba" nu ti se pare deloc deplasat...:*

| bubukid a răspuns:

Nu trebuie să fii în Franţa ca să înveţi să săruţi ‚franţuzeşte’ şi nici măcar să ştii limba franceza! Poate că genul ăsta de sărut ar fi fost mult mai uşor de identificat dacă ar fi fost numit pur şi simplu „sărut cu limba", dar atunci unde ar mai fi fost pasiunea şi romantismul?

| bubukid a răspuns:

Nu trebuie să fii în Franţa ca să înveţi să săruţi ‚franţuzeşte’ şi nici măcar să ştii limba franceza! Poate că genul ăsta de sărut ar fi fost mult mai uşor de identificat dacă ar fi fost numit pur şi simplu „sărut cu limba", dar atunci unde ar mai fi fost pasiunea şi romantismul?

Răspuns utilizator avertizat
| CMaria21 a răspuns:

E super! te simti super fain! adica comunici cu partenerul intr'un fel aparte:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pentru ca asa e moda, pentru ca la varste mai mici referitor la fete nu pot oferi ceea ce baietii din ziua de astazi vor... iar in asemenea situatzii sarutul frantzusesc este plin de tandretze si este si bine venit...love struck