| anonim_4396 a întrebat:

Sall, TPU! kiss Imi puteti spune cum e sarutul frantuzesc? Adica ce simtiti atunci cand il faceti si cum se face?

fundita happy kiss

Răspuns Câştigător
| Angelofdemon a răspuns:

E minunatt :X

Pai iti introduci limba in gura lui/ei, ii mangai limba cu limba ta, ca si cum ai linge o inghetata:))
Stai linistit/a ca te vei descurca, adica prima data nu o sa fie perfect dar a doua ora te asigur ca va fi OK.

http://evolo.ro/images/poze-haioase/Sarut_frantuzesc_3.jpg

http://www.codrosu.ro/......tat-video/

cred ca explica fff bine + video
Prima regula a sarutului frantuzesc este ca fiecare femeie are stilul sau. Acesta evolueaza din combinatia unica a anatomiei gurii, inclusiv lungimea limbii si a deschiderii maxilarului, precum si a nivelului agresiunii sexuale si a preferintelor. In afara de aceste lucruri, tehnicile sunt aceleasi: intoarce capul intr-o parte, intredeschide buzele, strecoara limba pana la atingerea buzelor partenerului si apoi exploreaza. Respira pe nas.
. Igiena - Trebuie sa-ti pastrezi igiena bucala prin spalarea dintilor dupa fiecare masa sau, in lipsa conditiilor adecvate pentru a putea face acest lucru, incearca sa te asiguri ca ai intotdeauna la indemana o guma de mestecat fara zahar. Ultimul lucru pe care il vrea cineva este sa fie sarutat de o persoana cu dintii galbeni, cu resturi alimentare printre ei sau respiratie urat mirositoare.
De asemenea, este important sa-ti tratezi cariile dentare, acestea nu doar ca sunt inestetice si pot sa provoace halena, dar mai tarziu pot sa conduca la pierderea dintilor sau la deteriorarea sanatatii prin afectarea altor organe.
O respiratie proaspata si o dantura ingrijita, de multe ori, cer sa fie sarutate!

fundita?;;)

2 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

E cel mai splendid lucru pe care il poti simti, face si,. nu am cuvinte, asta nu se explica in cuvinte. eu am avut doar 2 prieteni, primul ma saruta normal, era o copilariehee hee dar al doilea, cu al doilea eram doar amica si ne shtyam de 4 zile, cand intr-o seara pe o nanbuta m`a luat in brate si ne-am sarutat asa ca limbalaughing
mi-a ajuns pana`n gat,laughing,,,,,. tii ochii inchisi, el te mangaie tandru, te imbratziseaza, j simti un fior si nu`ti mai vine sa te opreshty happy. u te intorci intr-o parte, el in cealalta si va descidetzi gura si iti baga lb in gura si da din ealaughing finutz, nu vreau sa te sperii dar asa este, este minunat, j eu la inceput era ``scarbita` de asca ceva, dar dupa asta,love strucklove struck:X iti urez multa bafta si noroc la fratuesc papa

| fanfan a răspuns:

Ee foarte usorwinkingnu este foarte dificil fundita