| anonim_4396 a întrebat:

Ce poate insemna acest mesaj din partea unei foste iubite?
"Să faci tot ce simți, altfel degeaba porți sufletul!"

12 răspunsuri:
| AndreyG a răspuns:

Ca inca tine la tine probabil. Altfel nu te-ar mai lua cu filozofii din astea.e un mod de a se descarca intr-un fel as spune.

| Nomoreregretstb a răspuns:

Inseamna ca sufera dupa tine

| neutrino a răspuns:

Probabil ca a incercat sa-ti explice de ce nu mai sunteti impreuna.

| T0T a răspuns:

Ca nu se pricepe deloc sa compuna un mesaj si ca merita ignoranta.

| ywar a răspuns:

Inseamna ca te-a atins in partile moi foarte finut. Sigur n-o meritai!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prostii. asta sau aia cu "ce inseamna visul meu " sunt la fel de inteligente.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si-a tras-o cu altul.

| Neuronul a răspuns:

Probabil încă ţine la tine, altfel nu ţi-ar fi trimis acest mesaj!
Este un sfat! Să faci tot ce simţi, altfel trăieşti degeaba!
Eu cred că încă te iubeşte atât de mult încât vrea să ştie că eşti fericit! big grin

| Dracoola a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu prea vrea sa zica nimic. Nu strica, totusi, s-o intrebi printr-un alt mesaj, chiar pe ea, ce anume a vrut sa zica.

| Dracoola a răspuns:

In alta ordine de idei, mereu va exista o diferenta intre ceea ce spun oamenii si ceea ce fac. Faptele ar trebui sa primeze, nu "ce a vrut sa zicxa poetul", cel putin in viata reala.

| IQ a răspuns:

Adica uneori trebuie sa iti asculti impulsurile, chiar daca uneori nu ti se pare normal.