| Encore a întrebat:

Ce preferati Durex / Love +?

Răspuns Câştigător
| rey a răspuns:

Între Durex şi Love foloseam Durex, dar acum sunt Pro Entran, e românesc şi mai ieftin. Prea scumpe şi prezervativele asteasad.
Sincer Love nu mai stiu cum sunt, ma axam pe Durex. La un tunel mai strâmpt.
Durex au şi lubrefiant bun...

15 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Piele pe piele +++winking

lolita
| lolita a răspuns:

Nu folosim.

| Georgiana2905 a răspuns:

Ambele sunt ok atata timp cat stii sa le pui corect.

| Leea1234 a răspuns:

Amandoua sunt bune!
dar durex, este mai..."uleios", si "merge"mai bine!

| lostcontrol12 a răspuns:

De preferat fara. dar daca e cu, durex clar

| MarYoBenucci a răspuns:

Daca sunt pe gratis n`are importanta atat timp cat sunt bune laughing
cum a spus si nony e m-ai placut bafta

| denisa_4752 a răspuns:

Durex clar...am auzit ca sunt printre cele mai sigure prezervativebig grin

| iuliana21 a răspuns:

Inka o data ii dau dreptate la nony.prefer anticonceptionale.

| yinyang a răspuns:

Prefer o fata pura si curata...big grin Nu-mi trebuie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Love plus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici unul din care ai spus nu tine mai cald ca soseta bunicii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nony mircea ati ziso rolling on the floor

| catydulcica a răspuns:

Love+ deoarece sunt mult mai subtiri si mai bune decat durex..si mai ales domnilor inraiti pe prezervativele astea si ca fata este mult mai bine sa simnti decat sa te desparta un celofan gorsrolling on the floor

| andrei_9278 a răspuns:

Pai pentru mine nu conteaza care dintre ele numa protectie sa fie...

| lady4ever a răspuns:

Corect... piele pe piele