| the4k0smyn a întrebat:

Care prezervative sunt mai bune durex sau love?

6 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Cauta MaxPro, din descrierea lor, sunt facute din latex premium. Pe de alta parte Durex sunt marca mondiala number one fiind preferate in 140 de tari si detinand 22 la suta din piata. Dar si CocaCola e bautura number one mondial si ce sa vezi, nu e tocmai cea mai sanatoasa. Sfatul meu e sa compari calitatea unui Durex cu un MaxPro avand grija ca ambele sa fie de acelasi tip (grosime standard).

| sonyaminia a răspuns:

Durex sunt cele mai bune! crede-ma! sunt rezistente si mai de calitate prietena mea a facut si cu durex si cu love! si mi-a zis ca durex sunt mai bunewinkingmai ales cele cu ferari pe ele:X
funda?

| blink50 a răspuns:

Nui glm sau o minciuna.Niste colegi dela mine din liceu au facut un test intre aceste 2 feluri de prezervative.
leau umflat cu gura laughing pana au bubuit si cel durex s-a umflat mai tare laughing deci durex e raspunsul

| gogonica a răspuns:

Categoric Durex laughing)

| BiGaBi a răspuns:

Durex fiindca sunt mai rezistente.

| extaz32 a răspuns:

Niciunul.parerea mea.eu de 2 ori in viata am facut-o cu prezervativ si nu e marfa.parerea mea de baiat bag-o pe liber ca e mult mai placut si mai distractivtongue sper sa fi multumit d raspuns si sa-l pui in aplicare! bafta!