| marian2011 a întrebat:

Ce program de facut video din poze stiti? gen windows movie maker? straight face
mai era unu cu nero. dar nu mai stiu numele exact. dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Rozella a răspuns:

Videopad,Photoscape,Muvee Reveal,video editor, Video Studio, PhotoPerfect Express,

5 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Proshow goldbig grin

| ali_8949 a răspuns:

Un program foarte bun care nu ocupa mult si e si usor sa-l folosesti: camtasia studio
Da-i un search in google si descarca. Ce am vazut prin comentarile de dinainte nu prea se potrivesc cerintelor tale!

| marian2011 explică (pentru ali_8949):

Mersi acum il downloadez

| Rozella a răspuns:

Photoshop,Muvee Reveal, Foto2Aavi,Corel Video Studio X13, Ashampoo_Slideshow_Studio_HD_
de aici http://tiny.cc/g6wzb,Sony Vegas, video editor, videopad,

| GooDzS a răspuns:

Poti sa faci cu vegas movie maker sau cu after effects