| simonica57 a întrebat:

Ce program imi trebuie ca sa pot modifica versurile unei melodii?
si vreau sa il pot dovlanda fara bani

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

NU exista asa ceva nici cu bani! Tu vrei sa modifici ce canta artistul in melodie? Pai nu poti sa-i inchizi gura cu nici un program! laughing
Serios NU exista!

3 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Nu există
si se scrie download

| AdamBlack a răspuns:

Se zice download(a)...analfabeto/ule(fara suparare)
si nu se poate.nu poti face pe ala/aia care canta sa zica altceva cu gura lui/ei. straight face

| Alynush98 a răspuns:

Exista niste programe cu care poti modifica textul, dal nu sal modifici prin scris, ci inregistrezi ce vrei u sa-l faci sa zica iar in momentul cand vrei sa spuna aia pui pauza la melodie dai play la ce ai inregistrat u iar apoi altceva ce mai vrei u sai faci
Programe sun ex: Sony audio studio forge (e cv mai complicat), Virtual Dj si altele dar astea doua sunt bune si fara bani.