| JustMeCata a întrebat:

Ce rost are sa iubesti o persoana dacă ea nu te iubește? crying Eu stau sunt trist si ma gandesc la ea dar ea pate rade si ii este bine si oare s-a gandit vreo data la mine... : ((

4 răspunsuri:
| Iasmiine a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa-i spui daca nu stie ca o iubesti. Si sti vorba aia ca "dragostea este oarba". Cand iubesti nu mai conteaza ca persoana pe care o iubesti nu te iubeste sau ca nu te merita sau nu o meriti. sau ca nu este de nasu' tau. Pentru ca inimii nu-i poti poruncii sa n-o iubeasca. Si daca vrei cu adevarat sa fi cu ea, baga-te pe ea. Fa rost de id-ul ei sau nr de tel. Pentru ca daca stai si suferi si ea poate nici macar nu stie, este mai rau. Incercarea moarte n-are.

Bafta!

| Biutzu a răspuns:

Crede-ma ca nu are rost pentru ca am patit-o am stat ca proasta miult si ca sa zic asa m-am hraniit cu momentele cand il vedeam.deci nu merita incearca s-o uiti sau sa o inlocuesti cu cineva rapid ca mai trebuie sa gasesti tu.

| bunnylover537 a răspuns:

Pai tocmai, n-are rost. Uit-o. Viata merge inainte.

| mattjohn a răspuns:

Pai trebuie sa ii spui totusi... ce ai de pierdut? Macar sa stie, poate raspunsul e identicwinking.

Si daca o iubesti, nu e un lucru rau. Chiar daca ea poate nu e de aceeasi parere, nu stricawinking.