| imyourdestiny2 a întrebat:

Ce sa cred cand fostul` meu prieten se da iarasi la mine adica vrea sa ma ia de mana in brate imi zice sa ii dau mana sa ma tina de mana si eu ii zic ce`i trebuie lui sa ma tina de mana el zice,, ca te iubesc,, noi ne-am despartit acum cativa ani si am ramas f buni pr. a fost primul meu prieten si eu prima lui prietena relatia a durat cam un an.toata lumea crede ca lui ii place de mine. dar problema e ca el e genu cuceritor dar si sensibil in acelasi timp.si nu stiu cand vorbeste serios si cand glumeste. el le-a zis prietenilor lui ca nu ma place doar ma enerveaza asa ca nu stiu ce sa cred.eu inca mai tin la el mai mult decat un prieten.

4 răspunsuri:
| emilia21 a răspuns:

Eu zic ca regreta ca s-a despartit de tine, si de aia incearca sa se apropie de tine, dar ai grija, nu se stie niciodata ce poate sa ascunda un om. Si pana la urma nu e ultimul baiat din lumea asta, poti gasi unul pe gustul tau.
Acum daca tu crezi ca mai ti la el, da-i o sansa, dar ai grija sa nu-si bata joc de tine, multi sunt asa! mult succes

| imyourdestiny2 explică:

Pai el se da la mine de mai mult timp dar cred ca glumeste pentru ca nu imi zice nimic nu ma intreba daca sa fiu cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ehh...ma pot pune in cazu aluia si eu...
CLAR te place...acum ii pare rau ca s-a despartit de tinebig grin
de aia te preseaza...crede-ma ca nu glumestehappy
vezi daca il lasi balta... pierzi o sansa...cred ca unicabig grin
daca ai zis ca a tinut un an relatia.

| stelistu:X a răspuns:

Daca vrei sa vezi ca te place incearca sa-l faci gelos te dai pe langa ceva prt de a lui si atunci te uiti la el cum reactioneaza uitate in ochi lui cand te vedea cu ala si at ii dai seama daca ii place de tine tongue si se va observa un regret pe fata lui ca nu a actionat mai devremehee hee si apoi uh meri si ii dai de inteles ca vrei sa fii cu eltonguewinking