| LoLo a întrebat:

Am un coleg in clasa care de la un timp de vreme nu ma lasa in pace.Vine la mine ma ia in brate, incepe sa imi puna mana pe fata, sa se joace cu parul si nu imi da drumul.Inainte nu se purta asa cu mine, dar acum dupa ce m-am despartit de fostul meu prieten nu ma mai lasa in pace.

Astazi m'a si sarutat, am ramas surprinsa straight face...nu ma astepta la asta. Vreau sa mai mentionez ca se mai da si la alte fete, dar cu ele nu se comporta asa cum se comporta cu mine happy...
Acum vreau sa va intreb, credeti ca ma place sau doar nu are ce face?thinking

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Am avut si eu colegi din astia care nu si-o puteau tine in pantalonihee hee De obicei, jocurile astea sunt specifice varstei, imaturitatii si mai ales a hormonilor care zboooaaarraaaa!hee hee

Faptul ca te-a sarutat, da, da de banuit, dar cel mai bine e sa ai o discutie serioasa cu el!winking

| bluesky a răspuns:

Posibilitatea sa te placa e foarte mare, eu cred ca te place. Ramane sa il intrebi tu ce a fost cu sarutul acela si sa vezi ce zice.

| irina20 a răspuns:

E posibil sa te placa, si cu alte fete poate flirteaza poate doar sa-ti atraga atentia, poate vrea sa-ti arate ca e dorit si de alte fete... Vorbeste cu el, poate te ajuta cumva sa-l intelegi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu-l intrebi pe el?tongue

| RaresA a răspuns:

Wow poate este mort dupa tine... depinde daca iti place tie big grin

bafta!