| pisikutza20 a întrebat:

Ce sa fac ca sa mi se intareasca sinii, sunt moi, as vrea sa fie mai tari.,,, dau funda promit

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

Dupa fiecare baie da-te cu apa rece pe sanii.Intra pe eva.ro si ai sa gasesti

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fa exercitii fizice pentru pectorali, macar o ora in fiecare zi. E bun inotul, tenisul, alergarea de rezistenta (daca tragi tare cu umerii si pieptul), dar si treaba prin casa: spalatul geamurilor, usilor, frecatul gresiei, faiantei, parchetului, podelelor, covoarelor, caratul plaselor, spalatul rufelor de mana.

| Cretaker a răspuns:

Suflă in sfârcuri.

| YourDailyApple a răspuns:

Drojdie

| claudiu89 a răspuns:

Eu recomand 20 de flotari pe zibig grin, si in 3 luni vei vedea rezultate, daca ai ambitie fa 100 de flotari pe zibig grin