| dulcica1 a întrebat:

Sinii tari e caracteristic doar fetelor virgine?

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, fermitatea sanilor nu are absolut nici o legatura cu virginitatea, ci cu varsta si cu forta muschiului de dedesubt. Inceperea vietii sexuale nu modifica cu absolut nimic fermitatea sanilor.

| gigiro a răspuns:

In general, da, dar nu e obligatoriu. Sanii tari se mentin cu gimnastica si cat mai putin sutien ( numai cand e absolut necesar)

| nicol20 a răspuns:

Categoric nu este caracteristic doar fetelor virgine depinde de organism de marime etc.

| roxy_5007 a răspuns:

Nu. Dar daca vrei sani tari poti face fitness. Eu fac 1 h pe zi incearca

| alina_3473 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa fi virgina sa ai sani tari sunt atatea creme care te ajuta sa ai sani tari si gimnastica e foarte buna pentru sani sunt si exercitii foarte bune

| Carlene a răspuns:

Sanii tari nu ''e'' caracteristic doar fetelor virgine.
Sanii tari nu sunt un lucru caracteristic doar fetelor virgine. Asta depinde de varsta de organism, etc.

| dulcica1 explică:

Ranni: pentru tine e probabil un lucru cunoscut, faptul ca unele persoane nu au experienta nu rezulta din faptul ca e proasta. Imi cer scuze ca am ajuns la asa nivel dar probabil ar trebui sa iei niste lectii de etica si estetica. Multumesc pentru raspuns

| sasasy a răspuns:

Nuj ce sa zic dar credcai invers odata ce ai avut un contact sexual te dezvolti mai repede dar depinde si de organism

| sasasy a răspuns:

Nuj ce sa cred dar poti sa numai fi virgina si sa ai sanii tari. se lasa cand ai copii si alaptezi din cate stiu eu...

| ranni a răspuns:

Esti proasta logic ca nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce am avut primul act sexual mi s-au intarit sani.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer.normal virginele au sanii taritongue au acea piatra.big grin dar acum depinde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu-i adevarat, sunt si virgine cu sanii moi