| psycheddelic a întrebat:

Ce sa fac daca baiatul cela pe care il plac ma place dar nu vrea sa se intilneasca cu mine?

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

E timid, incearca a-l abordezi altfel(pe mess, la telefon) apoi ia-o incetisor ca poate asa e felul lui! incearca sa intrii in ''lumea lui'' vezi ce-i place, ce vrea de la viata etc si poate aflii si raspunsul la intrebarea ta!

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Poate ai tu impresia ca te place. L-ai intrebat de esti asa sigura?!
Daca nu, mai gandeste-te o data!

| fabiola a răspuns:

Si atunci de unde stii ca te place daca nu v-ati intalnit?

| cristi202 a răspuns:

Ia-l cu binisorul. Apropie-te incet incet de el, cauta sa fii cit mai mult in prezenta sa, sa il ajuti la orice poti, sa te dovedesti de incredere. Poarta-te frumos, finut cu el. Arata-i bine ce simti pentru el, ajuta-l sa capete curaj si incredere in sine aratindu-i calitatile pe care le are. Restul va veni de la sine...

| HBK a răspuns:

Mare lucru nu ai ce face decat sa astepti, poate rabdarea nu e o calitatea de-a ta dar incearca, nu-i forta mana, nu-l forta pe el.Sigur o va face atunci cand considera el ca e de cuviinta sa va intalniti.Fii blanda cu el, intelegatoare si rabdatoare.

| Pupily92 a răspuns:

Lasa-l :-J doar n-o sa tragi tu de el "hai sa ne intalnim, hai prin oras..."

| psycheddelic explică:

Pai comunica mai mult cu dinsu ...si apoi vei vedea daca te place...

| ->Δииα<-...˩σʌɛ ʏσʋ a răspuns:

Inseamna ca nu este pregatit ...mai asteapta un pic...

| miro a răspuns:

Pai il chemi tu in oras la o iesire il pui pe o canapea si il saruti. (asa mi ar place mie sa fac viitoarea prietena dar vezi tu ) oricum BAFTA

| JOY_9078 a răspuns:

Deunde stii ca te place?