| emily_6345 a întrebat:

Cum se comporta un baiat care place o fata, dar nu vrea sa se intilneasca cu ea deoarece este mai mica?

7 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

O doamne rolling eyes.si ce daca e mai mica?

| Loola_4761 a răspuns:

Lume raspunsurile voastre sunt ciudate si va spun eu de ce pentru ca eu sunt a 6a si am 13 ani si baiatul pe care il plac ii a 8a si are 14 ani ii in scoala cu mine si asta vara mereu facea mici " accidente" ca sa fiu atenta la el ma suna pe la ora 12 si vorbeam am stat odata pana la ora 4 dimineata cu el pe mess si acum ca a inceput scoala cand ne vedem fata in fata eu incerc sa nu ma bucur da inima mea face tumbe laughing si el se uita asa ciudat la mine parca se pierde in ochii mei pe undeva pe acolo nici eu nu stiu daca ma place sau nu asa poate fii si in acest caz.conteaza daca baiatul e mai mare deoarece baietii au orgoliu ( nu ca fetele nu au) si colegii de clasa sau asa ar rade el elwinking

| Mikka09 a răspuns:

De multe ori nu conteaza varsta...fa ce sintibig grin

| CryssCrySta a răspuns:

Nu conteaza varsta.Baieti se dezvolta cu 3 ani mai incet ca fetele asa ca nu se va observa prea tare daca diferenta e de 4 ani de exemplu.Fa-ti curaj si vb cu ea nu se sfarseste lumea daca ea e mai mica decat tine e normal sa te indragostesti.

| Black1Star a răspuns:

Aici depinde de caracterul lui...adica frate, nu stiam ca exista un comportament tip pentru asa ceva...Si din moment ce o place, nu cred ca faptul ca este mai mica este motivul pentru care nu se intalneste cu ea (o_o)

| stefimary a răspuns:

Se comporta cum ar veni daca sunteti la ceiasi scoala ii dai prioritate daca cineva se ia de ea o ajuti si nu conteaza daca e mai mica si daca o placi spune-i unui prieten deal tau sa o intrebe daca te place daca da iesiti si voi la un suc undeva ok papa si mult succes!winkingwinking

| serioux2000 a răspuns:

Se comporta rautacios! sastii