| Bellinda99 a întrebat:

CE SA FAC? eu sunt innebunita dupa un baiat din clasa de la mine.si acum 2 zile m-am despartit de el(de fapt el so despartit de mine). imi doresc mult sa fiu din nou cu el.PLEASE.HELP ME

1 răspuns:
| Virkno a răspuns:

Ma fata daca el sa desparti de tine asta inseamna ca nu te iubeste eu sincer sa fiu nu mas pune cu o fata pe care nu o plac si termenul asa sunt inebunita e folosit gresit e prea mult spus dar daca tii mortisi sa fi cu el, cel mai bine ar fi sa ai o discutie cu el serioasa pe tema astastraight face