| Mimi_1379 a întrebat:

Ce sa faci atunci cind te intilnesti mai mult de 3 ani si stii ca persoana iubita va trebui sa plece peste hotare mai mult de 3 luni, nu stiu sigur daca va mai putea tine relatia noastra ca sunt sigura ca nu se va duce numai acestea 3 luni dar mult mai mult, dar eu nu am aceasta posibilitate, ce sa fac si cum sa procedez...rs!

4 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Sa astepti si sa vezi ce se va intampla.nu te dispera dinainte ca nu are rost

| Lauryca_1740 a răspuns:

Eu nu stiu cum ar trebui sa procedezi...dar si eu am avut o relatie cu un baiat aproape de un an si eu a trebuit sa plec in Italia si trebuia sa vb cu el pe mess si la telefon dar el era gelos si ne-am despartit pentru ca eu trebuia sa stau numai sa vb cu el

| Mimi_1379 explică:

Mda dar totusi poti sa te mai gindesti ca degeaba mai esti cu el si ca degeaba te mai deprinzi cu el, stiind ca totul se va termina la un moment...

| Mimi_1379 explică:

Mda stiu ca totusi o relatie la departare nu este cea mai buna...