| tinutzZa_6110 a întrebat:

Ce sa faci...ca sa-ti creasca sinii? funDa` pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| House99 a răspuns:

Silicoane nu cred ca vrei! Daca nu ai 185 cm, nu esti plinuta si esti si draguta crede-ma esti foarte sexy, sa facut un studiu si sa demonstrat ca fetele cu sani mai mici sunt mult mai sexy si senzuale decat cele cu marimea xxxxl la sutien! Din avatarul tau mi se pare ca esti chiar foarte Ok!

14 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Sa ramai gravida.

| lplostonyou a răspuns:

Iti faci un iubitel si il rogi sa-ti faca cate un masaj in fiecare zi, pana vezi ca iti cresc sanii happy

| cupcake02 a răspuns:

Sunt multe asa-zise "retete" pentru marirea sanilor, dar rezultate semnificative nu cred ca au. Depinde si de constitutia ta: sunt femei care se ingrasa mai mult pe fund si coapse si femei care se ingrasa mai mult pe abdomen, sani, brate etc. Probabil ca ti-ar creste si sanii daca te-ai ingrasa cateva kilograme, dar nu prea mult. Pana la urma nimeni nu cred ca apreciaza o femeie grasa doar pentru ca are sani mari. Incearca sa mai pui 2-3 kilograme si vezi daca se schimba ceva la bust...

Răspuns utilizator avertizat
| iubbirica a răspuns:

Pastile

| Gabriel1 a răspuns:

Suge-i.

| andreeapap a răspuns:

Pai sexul ar fi o soltuie.mi-e mi-a marit sanii cu 3 cmlaughing iar o a2a solutie sunt FLOTARILE.incearca sa faci 5 flotari in fiacare zi iar apoi pe masura ce zilele trec pluseaza de exemplu luni faci 5 flotari marti 6 miercuri 7 si tot asabig grin. FUNDa?

| RougeEttiquete a răspuns:

Poi sanii se dezvolta odata cu tine. Daca tu slabesti, ei nu mai cresc.bine nu zic eu sa te ingrasi dar sa mananci normal fara sa slabesti nu stiu cate kilograme.big grin.ca asa ei numai cresc si nu se dezvolta.Si zvonul cu sutienul nu este adevarat. Daca porti sutien sanii se dezvolta armonios asa ca nu-ti fa probleme! Deci trebuie sa mananci normal.Si ca sa nu te ingrasi nu manca dupa 8 seara.happy

| danny15 a răspuns:

Mai de mult am vazut pe internet sa faci un fel de masaj in fiecare zi 5-10 minute si iti vor creste dar eu nu stiu cat de adevarat este

| House99 a răspuns:

Silicoane nu cred ca vrei si nici bani nu ai laughing Sti fetele cu sani mai mici sunt mult mai sexy decat cele care au marimea xxxxxl la sutien. Daca esti micuta si nu ai 185cm si nu esti plinuta si mai esti si draguta pe deasupra esti foarte Ok!

| biancabyabiancabya a răspuns:

Daca ar exista solutii naturale pentru ati marii sanii... daca ar fi nu ar mai exista silicoane

| Wladutz a răspuns:

Te stergii cu hartie igienica intre sani si vor creste ca buciile.

| Svetlana7880 a răspuns:

Am inteles ca trebuie sa consumi varza...big grin

| Dyaaanaaa a răspuns:

Era o vorba batraneasca :mananca porumb ca sa-ti creasca sini!