| BomBonela a întrebat:

Ce trebuie sa faci ca sa iti creasca sinii mai mari?

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Http://feminin.netul.ro/......d-natural/
De aici poti afla mai multe.Bafta!

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Folosește tinctură de mărar.
Pa, pa.

| Zenithf a răspuns:

Sa te tragi in fiecare dimineata de butoane. rolling on the floor

| Zenithf a răspuns:

A da, am uitat, si sa te gandesti pozitiv. Adica "ce tate mari si faine am" in loc de" ce tate amarate am". Gandirea pozitiva ajuta intotdeauna.batting eyelashes

| AndrogynBeauty a răspuns:

Există o cremă cu progesteron, dar soluţia completă include şi un anumit tip de masaj (Chi) şi o combinaţie de trei suplimente - fenugreek, red clover, saw palmetto. Sigur, dacă nu găseşti fix produsele astea, le poţi înlocui cu altele. Ce trebuie să reţii:
- durează între 3 şi 6 luni ca să obţii rezultate satisfăcătoare;
- toate produsele administrate sunt naturale, nu chimice de sinteză;
- rezultatele sunt permanente, după întreruperea tratamentului.

Pentru mai multe detalii, vezi că am mai dat exact acelaşi răspuns unei alte fete, dar mult mai detaliat. Oricum, mă poţi întreba şi direct. Succes!

| BomBonela explică:

Astept mai multe raspunsuri, poate sunt ceva solutii, poate ceva de uns pe sini

| Kent02 a răspuns:

Sa te ****

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat mai mult sex