| Asian a întrebat:

Ce sa faci la prima intalnire ..doua trei sugestii. funda celui mai bun

Răspuns Câştigător
| Fernando9Torres a răspuns:

Ii canti melodia asta : http://youtu.be/6Tf2hIL50S8?t=16s

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

O floare,zambetul tau de duminica,o glumita,doua,rabdare sa asculti ce ti se spune, inteligenta la ce sa o intrebi si multa incredere in tine!
Daca ea a acceptat intalnirea, inseamna ca cel putin, e interesata, asa ca datoria ta e sa te apropii cat mai mult, s-o cunosti si s-o lasi sa te cunoasca.
Te-am zapacit?
Incepe cu o floare...
happy

| skizz0 a răspuns:

rolling on the floor)))) esti nebun omule rolling on the floor) la prima intalnire trebuie sa asculti ce zice parteneru/partenera sau macar sa mimezi ca asculti, si dupa mine ar fi pacat daca s-ar termina macar fara un sarut, daca nu...big grin la asta se reduce totul!

| neutrino a răspuns:

El incearca sa fie filozof, in timp ce ea asculta perlele lui, intrebandu-se ce si cum sa faca, daca el va incerca sa o sarute.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Teoretic ar trebui ca la prima intalnire sa se lase cu saruturi, imbratisari, povesti, vorbe dulci si chestii de genu.
Daca nu se intampla asta clar tipul greseste undeva ori tipa e dusa de acasa.

| Cetateanulturmentat a răspuns:

O scoti in oras la masa, va ducei la un concert, iesiti in parc, va plimbati, dar totusi iti sugerez sa nu o duci la film, cred ca e cea mai proasta idee de intalnire pentru ca nu poti sa vorbesti happy.

| clickclicksnap a răspuns:

Sincer nu-ti trebuie opiniile nimanui, pentru ca numai tu o/il stii... La prima intalnire, fiecare se comporta diferit, dar ce au in comun toate intalnirile este COMUNICAREA. Comunicati, incercati sa va cunoasteti, lasa timiditatea si vorbeste-i liber, frumos, corect, pe un on placut, o glumita pe ici, pe colo, nu te da filosof, fi natural. In rest, depinde doar cum evolueaza lucrurile intre voi la prima intalnire, nu exista "o reteta"/ Pana la urma de ce mergem la intalniri? Sa ne cunoastem partenerul, sa il/o convngem ca "eu" sunt exact ce su-ar dori, nu? Numai bine!

| Asian explică:

Sexosu laughing)