| just2doit a întrebat:

Cum trebuie sa fie prima intalnire, pentru a stii cu certitudine ca va mai urma si o a doua? ce trebuie sa faci sau cum sa te comporti la prima intalnire astfel incat sa o "impresionezi" pe fata in mod placut? happy

Răspuns Câştigător
| J7anine a răspuns:

Natural. daca va straduiti sa fiti altfel de cum va e firesc, o sa vi se acreasca la un moment dat happy. mergeti in parc :p

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista comportament standard si nici certitudini. Fii natural, fiindca a doua intalnire va urma daca sunteti compatibili.

lolita
| lolita a răspuns:

Sa-ti zic cu am fost eu cuerita:
in prima seara mi-a vorbit foarte mult, m-a facut sa rad si -a facut sa ma simt foarte importata. si uite sa relatia a juns la punctul maxim.

| ioanaa a răspuns:

Fii original, incearca sa faci mici glume, nu exagera cu complimentele si intreab-o despre ea, sa vada ca esti interesat.

| ioanaa a răspuns:

Bro, cum ai putea face ca drumurile noastre sa nu se intersecteze doar pe TPU? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioanaa bine, multumesc. Acum ca stiu ce te ameteste pe tine, nu ramine decit sa ne intalnim big grin tongue