| razvan168 a întrebat:

Ce sa ii cumpar prietenei de ziua indragostitilor?

9 răspunsuri:
| pinkflower a răspuns:

Daca sunteti de mult impreuna trebuie sa o fi auzit spunand ca isi doreste cevea foarte mult. Cand v-ati plimbat prin magazine, ce i-a placut mult insa nu si-a cumparat? Cumpara-i tu!

Alte idei ar fi:
-o poseta
-un ceas
-un set de parfum
-un set de colier cu bratara si inel
-o bluza
-o rochita draguta care sa o poarte la intalnirea de valentine`s day impreuna cu tine
-o rama in care sa pui o poza cu voi doi
-un parfum
Cam astea r fi ce si-ar dori fetele. Bafta!:*

| Criiistinutsa a răspuns:

Cioco + 1 trandafir rosu.
Ursulet de plus + cioco.
3 trandafiri rosii
o cutie de inimioare milka si inca cevathinking[ esarfa, bluzita ]
Cam astea as vrea eu:p.

| wolder a răspuns:

Cand vrei sa faci un cadou gandeste-te ce buget ai. Nu intreba direct ce isi doreste pentru ca va stii ca vei strica surpriza, observa detaliile si poate iti dai seama ce ii place. Neaparat cadoul sa fie impachetat frumos si pus intr-o punga de cadou. O mica scrisorica din inima va impresiona pe langa cadou.
Pentru ea:
bijuterii: cercei, inel, bratara, lantic, ceas
haine
flori si ciocolata
decoratiuni pentru camera
haine: camasa, blugi, fular,

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Niste bani

| Felys a răspuns:

Un buchet de flori si in finctie de buget poti sa ii iei un pandantiv de argint, sau cercei, sau o bratara, in functie de cat te tine buzunarul

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Un Parfum!
Pa, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| vicusik2000 a răspuns:

Un sarut e cel mai frumos lucru