| PufyRea a întrebat:

Ce schimbari au loc in corpul unei fete dupa inceperea vieti sexuale?

5 răspunsuri:
| Decebal a răspuns:

Schimbari mai evidente apar dupa nasterea primului copil, pot aparea si ceva schimbari si dupa inceperea vietii sexuale... dar, stii ceva? nu exista frumusete mai mare ca cea a unei fecioare naive care nu cunoaste de barbat...tu niciodata nu vei fi mai frumoasa ca acum! happy

| Dyutzzah a răspuns:

In primul rand ruperea himenului, dupa care cu timpul incep a ti se mareasca putin sanii si fundul devine mai ferm si probabil mai ridicat putin

| Oanna07 a răspuns:

Consider ca si asta se bazeaza pe organism si pe durata inceperii vietii sexuale. Am o prietena care si-a inceput viata sexuala de la 12 ani si acum arata foarte bine, avand 14 ani. Formele ei sunt mult prea apetisante intr-adevar pentru varsta pe care o are, de aceea pare si foarte matura, iar varsta ei nu se prea cunoaste. Ea si-a inceput viata sexuala acum 2 ani deci si abia dupa un an au aparut schimbari. Eu mi-am inceput viata sexuala acum ceva luni, dar pot spune ca momentan nu am avut parte de schimbari vizibile. Probabil voi avea parte ori mai tarziu, ori deloc, cum spuneam depinde de organism. Schimbari exista legate de ciclu menstrual adica se schimba data, te dor sanii. Un alt efect al sexului este ca daca ai o varsta cuprinsa intre 14-18 ani, perioada necesara dezvoltarii sunt sanse de 90% sa nu mai cresti.

| YouDontHaveChances a răspuns:

Sani pan' la genunchi

| vladgeo a răspuns:

Pai venele i se ingroasa un pic
sundul se mareste si picioarele se treanforma se fac mai frumoase cam atat stiu eu si sunt baiat laughing