| ValentinANT a întrebat:

Ce se intampla daca cand vreau sa fac dragoste cu o fata si e virgina, nu imi bag penisul usor vaginul ei. Ci imping tare dintr-o data ce se poate intampla?

Răspuns Câştigător
| Marian_Dragos_1996 a răspuns:

Esti ghiolban o sa ai sange pe fata

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca impingi tare dintr-o datase strica toata partida fiindca domnisoara va urla de durere si va fi incordata si te va ura toata viata recomand evitarea virginelor

| corbulalbrosu a răspuns:

Procedand in modul prezentat in intrebare ai da dovada ca esti un imbecil retardat, care printrun gest necugetat are toate sansele sa-i provoace o ranire sigura si urata prin ruperea muschilor vaginali.

| Emilian65 a răspuns:

In momentul cand impingi tare, ii produci o durere puternica si ii rupi himenul in mod salbatic.

| Oana92 a răspuns:

Ii vei provoca o durere foarte mare... Si daca o faci cu buna stiinta meriti sa fii castrat!

| DanielRoleplaY a răspuns:

Si nu uita ca o sai provoci o durere mare mai ales cai virgina si dupa nu o sa mai vrea.