| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca jur stramb si pe cel mai scump? FUNDA+VOT...scuze categoria.

Răspuns Câştigător
| SwEeTgIrL_1752 a răspuns:

Pai depinde de tine acum. daca juri stramb poti sa ai constiinta incarcata sau pur si simplu nu crezi.

2 răspunsuri:
| BillyX a răspuns:

Se supara Doamne Doamne pe tine!

| kitty_1935 a răspuns:

O prietena a jurat si am jurat si eu dar nu mi s-a intamplat nimic totusi nu-i bine in fata lui dumnezeu sa juri stramb. ca este pacat acum fiecare om are pacate si etc nu patesti nimic dar sfatul meu este sa nu mai juri stramb mai ales pe ce ai mai scump