| Npcnpcnpcnpc a întrebat:

Ce se intampla daca nu ma tratez de fimoza?
In ce fel ma poate afecta in afara faptului ca nu mi se decaloteaza penisul?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

D.p.d.v. al activitatii sexuale, cand vei ajunge la maturitate o sa ajungi a concluzia/constatarea ca din nefericire pentru tine esti
un barbat HANDICAPAT sexual. De asemenea mereu va exista certa posibilitatea sa te confrunti destul de des cu infectii mai mult sau mai putin grave la nivelul glandului si al uretrei. Fara alte comentarii.

| Npcnpcnpcnpc explică (pentru corbulalbrosu):

Si de ce as fi handicapat sexual?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Npcnpcnpcnpc):

Fiindca pur si simplu penisul tau va ramane unul GRAV BOLNAV, unul care este impropriu sa fie folosit pentru a intretine activitate sexuala, oare este chiar atat de greu de inteles?

| Npcnpcnpcnpc explică (pentru corbulalbrosu):

Pai si ce o deranjeaza pe parteneraca am mai multa piele? Ca penisul are tot forma aia, doar ca e acoperit de piele capul