| andre76 a întrebat:

Ce se intampla daca o fata se uita la mine in ore la scoala? Si tot vrea sa-mi spuna ceva dar se inroseste la obraz si fuge. Oare ma iubeste?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate ai spus sigur te place.Incearca sa vorbesti cu ea. Daca zici ca se inroseste inseamna ca este timida si ii este rusine sa iti spuna.

2 răspunsuri:
| Rianana a răspuns:

Da te iubeste cu siguranta,este rusinoasa finca asa sunt unele fete cand vine vorba de baietii, dar tu incearca sa vorbesti cu ea, spune-i ceva frumos si poate o sa vb mai multe si o sa afli daca te place de la ea. success.

| MLSS a răspuns:

S-ar puteaaa!:*
du-te la ea si spune-i ca e simpatica si o sa-ti dai seamabatting eyelashes
Successssss:*