| bobo3 a întrebat:

Buna azi la scoala a venit o fata la mine si a zis ca vrea sa imi spuna ceva la ureche si ma sarutat pe obraz acum ce sa fac?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care te-a surprins in mod placut gestul ei, cea mai expresiva modalitate de a-i raspunde si a-i rasplati sarutul l-ai putea realiza prin oferirea unui fir de trandafir rosu ceea ce simbolic s-ar putea asocia cu o declaratie de iubire. Incearca sa intri cu ea in vorba fiindca sigur tu ai fost cel remarcat dintre multi alti colegi. Succes.

| mihai69 a răspuns:

Nu te mai speli un an! (ca să păstrezi urma sărutului)

| neutrino a răspuns:

Raspunde-i la fel, dar pup-o de doua ori.

| Emilian65 a răspuns:

Spune-i la ureche, multumesc pentru sarut si sarut-o si tu.

| SamuelTudosa a răspuns:

Informeaza-te...poate a fost o provocare sau poate chiar te place!