| traficanta a întrebat:

Ce se intampla ( mai tarziu ) daca intretii relatii sexuale de la o varsta mai. mica (15-16 ani)?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Riscul tau de a face cancer de col uterin va fi de 9-10 ori mai mare, de aceea vei fi obligata, toata viata sa te duci la ginecolog la interval de maxim 6 luni. Cam 90% din femeile care fac cancer de col sau leziuni precanceroase de col inainte de varsta de 40 de ani si-au inceput viata sexuala inainte de 18 ani.

| SweetCandy a răspuns:

Poti avea de suferit pentru ca organismul tau nu este pregatit, la 15 ani eti destul de micuta pentru asa ceva...

Răspuns utilizator avertizat
| aly_2338 a răspuns:

Nu se intampla nimicwinking e doar mai multa placere, si totul e sa incepi cu pers iubita, ma refer sa tii la acea persoana cu care iti incepi...

| CârnăciorIubeșteImprimantă a răspuns:

Pai se intampla urmatoarea chestie : aparatul sexual nu este bine dezvoltat si in timp pot aparea complicatii, e ca si cum ai forta un bebelus sa faca spagatul : poate insa oasele sunt fragile si se pot rupe. cam asa vine treaba. sexul e de obicei recomandat dupa 18 ani. sper ca ti-am fost de ajutor.