| Stefaniaaa a întrebat:

Ce senzatie aveti cand va intra penisul in vagin? Nu e intrebarea mea, e a a unei prietene care n-are net si ma rog...Intelegeti voi. E destinata atat fetelor cat si baietilorhappy

6 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

E cam stupida intrebarea. Nu poate descrie nimeni senzatia. Incearca si o sa vezi

| darrio2007 a răspuns:

Hai lasa vrajeala ca si tu esti curioasaaaa. Daca nu esti cumva tu acea prietena.

| DraPraaHaarp a răspuns:

Practica conteaza, dc nu practici sa vezi cum e?

PS: nu merge faza cu prietena a intrebatlaughinge fumata rauwinking

| Mary_5158 a răspuns:

Poarta raiuluiwinking laughing))

| UNomBATRAN a răspuns:

Depinde cum e vaginul... daca intra in el si sticla de o jumate` de coca-cola -->senzatia e ca si cum te-ai incalta cu un adidas cu 5-6 numere mai mare decat piciorul tau! s`ar putea sa scape cam des din picior si nu apuci sa mergi 10 metri ca te intorci sa il cauti!

| Stefaniaaa explică:

Da,si eu sunt curioasa.Dar jur, nu sunt eu prietena.As fi spus pe fata daca eram eu.E strigator la cer!