| Questions a întrebat:

Ce senzatii aveti cand va intra penisul in vagin? cum este? cum te simti? si cum va place sa intre penisul in vagin?!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GOOOD! Cum sa intebi asa ceva?straight faceDar totusi sa nu fiu fara buca iti spun ca eu nu simt nimic doar odata am facut sex cu un prieten care avea penisul de 19 cm si m-a durut ft tarebig grinFundita?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De ce nu mergi tu la o consiliere psihologică? Ai mari curiozități sexuale ținând cont că ești un "fan" al masturbării!
În marea majoritate a întrebărilor tale sunt cu ducere la sex.
Pa, pa.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ca atunci cand parchezi masina in garaj, numai ca te lovesti de pereti si te injura nevasta...

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Ţi-am mai spus eu ţie să îţi schimbi nickname-ul.
Chiar nu te atrage deloc "stupidquestions"?

Baftă!

| stefanya_5209 a răspuns:

Aaa...U esti obsedat.sau ceva de genu? Ca.fac si eu ca Legiuitoarea.Cam toate intrebarile tale sunt despre sex.Dca esti asa de curios fa sex odata si nu mai pune intrebari de jenu

| 1920210898989 a răspuns:

Este o senzatie placuta, dar nu exagerat de placuta cum ar fi unii in stare sa creada. cu cat tipa arata mai bine cu atat si satisfactia creste, crede-mawinking