| cata1din2balcani3 a întrebat:

Ce sfaturi imi dati ca sa impresionez o fata?
Este o fata inalta draguta desteapta si foarte sexi

Răspuns Câştigător
| bogdanfree14 a răspuns:

Pai : -ii poti o floare, o poti invita la un suc, trebuie sa ii iei mereu apararea, trebuie sa ii faci complimente( legate de haine, de par, de machiaj, de ochi, ), daca ai zis ca este desteapta si interesata de invatatura atunci intreab-o despre ceva legat de materii, felicit-o mereu atunci cand ia o nota mare... dar nu trebuie sa fii timid si sa nu incepi sa plangi daca te refuza caci viata merge inainte... si sa mai stii de la mine ca atunci cand o fata te ignora de fapt ea te place si vrea sa vada daca si tie chiar iti place de ea. acum spor la treaba si pune in practica sfaturile si daca ti-au fost folositoare poate vrei sa imi dai si mie funda

2 răspunsuri:
| soraluisatan a răspuns:

Daca este sexi nu trebuie sa faci nimic. daca pari neinteresat o sa fie ea interesata de tine pentru ca fetele astea sunt obisnuie cu baietii care le curteaza mereu si daca te prefaci neinteresai o sa i placa de tine

| catalin_7637 a răspuns:

Cred ca merge: "wow, ce capra/iapa esti". se va incalzi imediat