| DeEa_8789 a întrebat:

Ce simtiti cand sunteti indragostiti, foonda!

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ceva in piept o stare de fericire.

| AnGeL a răspuns:

Inima iti bate tare, rosesti atunci cand intalnesti persoana iubita si nu stii ce sa ii mai spui ca sa te observe

| Aηηy a răspuns:

Ca plutesti, fluturi in stomac, ca traiesti un vis. :X

| chiury a răspuns:

Cand esti indragostit simti fluturasi in stomac, simti emotii foarte puternice, si stie ca aceia e persoana care vrei sa fii :X

| chiury a răspuns:

Cand il vezi in calea ta, nu il poti privi... cand te priveste inima iti sare din piep, si bate din ce in ce mai tare, in momentul cand se uita la tine te intimidezi, si vrei sa zici ceva si nu mai poti, te incurci, si uiti big grin

| Șușșș a răspuns:

Simti o senzatie ciudata in piept, si inima iti bate repede blushing smug

| fyfy3 a răspuns:

Fericire inima iti bate inorm de mult cand il vezi instinctul iti zice sa il ei in brate de mana si cel mai mult o sa va tremure picioarele cand o sa fiti fata in fata

| anka_7094 a răspuns:

Buna,Deeutza!
In dragoste nu poti zice ecact ceea ce simti acest sentiment depinde de la o pers la alta atunci cand te vei indragostii si vei vedea persoana potrivita doar atunci veii stii ce simti cand te indragostestiwinkingSper ca am ajutatbig grin

| JustForMe a răspuns:

Te simti in al noualea cer(cel putin in cazul meu)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simti o stare de fericire, de emotie, nu exista o anumita defintie.