| SeEcReTnAmE a întrebat:

Ce simtiti atunci cand sunteti indragostiti?

8 răspunsuri:
| ღClauuღ a răspuns:

Cand vezi persoana iubita iti bate inima foarte tare, ai fluturi in stomac, te inrosesti la fata si cand e departe oftezi singuratic catre el. Nu ai cum sa explici ce simti cand esti indragostit, e o senzatie unica, speciala trebuie sa treci prin asta ca sa intelegi, sentimentele nu se explica, ele se arata!

| CosmiNeeel a răspuns:

Acest sentiment nu se poate explica verbal, este un sentiment unic, un sentiment placut pe care il ai in inima toata viata happy

| Amelya02 a răspuns:

Degeaba am detalia noi ce si cum.cel mai bine ar fi sa descoperi tu,cand va veni momentul ala.
Pot sa-ti spun ca,odata ce esti indragostit, automat vor exista doua sentimente in joc. vei fi si fericit, dar si tristhappy

| rotariurazvan a răspuns:

Trebuie sa traiesti senzatia pentru ca nu poate fi explicata in cuvinte!

| symonyk007 a răspuns:

Fluturasi in stomac

| Ivanaaa a răspuns:

Fluturi in stomac!laughinglove struck

| MAMYNYTO a răspuns:

Simplu...fluturasi in stomac

| thewayiam a răspuns:

Te simti alt om, poti face orice, poti ierta orice, poti rabda orice. si toate numai pentru persoana pe care o iubesti, fiindca cand numai esti cu gandul la ea ti se zguduie tot trupul.