| ÎngerulThawMic16 a întrebat:

Ce simtiti, voi, baietii, cand atinge ti fundul unei fete?

25 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Moale si caldut.

| darrio2007 a răspuns:

Moale si caldut. Apoi simti o usturime pe obraz.De la palma ei.

| shadow72 a răspuns:

Simtim ambozie cum ne curge pe bune...pnm ne excita si ne place...euntem baieti nu avem nevoie de scuza sa mangaiem un fund

| darrio2007 a răspuns (pentru shadow72):

Cand pui mana pe gramatica ce simti?

| shadow72 a răspuns (pentru darrio2007):

Simt ca berea din mine vrea sa iasa afara....sunt pe o ramura in care nu se pune accent pe gramatica....cu toate astea stiu de 3 ori mai multe ca tine

| darrio2007 a răspuns (pentru shadow72):

`ai,lasa-ma! Nu s-ar zice. Dupa rezultate si timpul de pe site, ca stii mai multe decat mine.Nu vorbi fara sa cunosti persoana.

| shadow72 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu e valabil oare si in cazul tau? din cauza asta suntem cum suntem, deoarece e mai interesanta gradina vecinului decat a noastra.cu ce te incalzeste pe tine daca nivelul meu de cultura e mai mic decat al tau?

| shadow72 a răspuns (pentru shadow72):

Dupa rezultate si timpul de pe site"... felicitari, esti maid estept decat mine deoarece ti-ai distrus jumatate din viata in fata pc-ului.o sa spui ca nu am dreptate dar asta e... spun prostii de felul meu

| darrio2007 a răspuns (pentru shadow72):

Nu ma incalzeste.Dar tu ai abordat acest subiect. Legat de cultura generala.Berea de care spuneai nu are legatura cu asta.In fine, o dupa amiaza placuta.Bafta.

| Dannyofficial a răspuns (pentru darrio2007):

rolling on the floor)))

| Jjøқεr a răspuns (pentru shadow72):

Tu vorbesti de bere si nici 12 ani n-ai.

| shadow72 a răspuns (pentru Jjøқεr):

Asa e fratica...nici 12 nu am...chestia e ca mai nou la facultate intri la 12 ani

| Jjøқεr a răspuns (pentru shadow72):

In Belgia de la 12 esti la liceu laughing

| kar1GaNNN a răspuns:

Mda, laughing am si eu o colega la scoala, ma inebuneste, ei nu-i place de mine adica poate crede ca-s simpatic dar nu ma iubeste laughing, si are un fund, mai ales cand o vezi in colanti negri, transparenti laughing waaw, imi vine sa sar pe ea. Intr-adevar te exciti dar asta e, iti iei o gagica buna si ii faci treaba pentru a-ti potolii hormonii laughing.

| Duucu a răspuns:

Încearcă și tu.

| Seepty a răspuns:

Simtim ca ne excita si ne face o placere foarte mare, mai ales daca ai pe ce pune mana.

| AgathaRo a răspuns:

Eu cel putin simt un corp strain. Depinde de caz daca e o persoana careia ii porti sentimente e cum ti-ai atinge corpul.

| Dannyofficial a răspuns:

Senzati tarii laughing

| AdevărulGolGoluţ a răspuns:

Il atingem cu un scop, pentru ca ne place, ne excita big grin Multi, inclusiv eu, am musca din el rolling on the floor)

Răspuns utilizator avertizat
| Jjøқεr a răspuns:

Daca e o fata pe care o iubesti sau care are forma, mama. hormonii in actiune rolling on the floor te exciti, ce se poate intampla? Mai ales in colanti. mama. =p~ Colanti+forme = Placerea baietilor =p~

| cranian0000 a răspuns:

Cand vezi un fund "Bun" si vrei sa pui mana pe el nu te mai gandesti la ce e in jur.Pur si simplu "Boom".E ca si cum umbli prin desert 3 zile fara apa si a 4 zi vezi o oaza.rolling on the floor)

| baTTLe4uTr a răspuns:

Daca fata respectiva are sub 15 ani sau peste 25 de ani ori ma voi simti ca la casa de copii ori ca la azil.

| ÎngerulThawMic16 explică (pentru baTTLe4uTr):

Nu am mai specificat ce varsta trebuie sa aiba laughing oricum este peste 15 ani si in nici un caz >25 laughing

| CastraveteMuratCuHerpes a răspuns:

Nu stiu de altii, dar mereu cand am facut asta am simtit fundul fetei respective