| SugarChocolate a întrebat:

Ce stiti de relatiile friends with benefits? Funda happy

Răspuns Câştigător
| kitty_4887 a răspuns:

Pe TPU vad ca multi critica acest tip de relatie. eu cu iubitul meu am inceput asa si acum locuiesc cu el si avem o relatie foarte srioasa. sti cu corpul tau faci ce vrei. corpul uman are nevoie de sex si o relatie asa mi se pare foarte buna deoarece nu toti au iubit/e. si este mult mai bine decat sa te duci la curve sau sa te culci cu orce baiat agatat de prin cine stie ce club. asa cand ai chef il suni sau o suni si gata. si nu trebuie sa fie o relatie doar de sex poate sa fie si o relatie buna de prietenie. asa castigi si un partener de sex si un prieten bun. salutari. (puteti sa macriticati ca vreti ca ma doare undeva, romani nu au evoluat si orce chestie iesita din comun li se pare "curva" dar ma rog Romania nu o sa evolueze nici o data).

2 răspunsuri:
| TheHellcatSpangledShalala a răspuns:

Stiu ca nu sunt pentru oricine.

| alexsaltaretu a răspuns:

Uite-te la film si o sa intelegi. cei doi se inteleg sa nu fie iubiti dar sa vina unul la altul doar cand vor sex. de cand a aparut filmul multi adolescenti considera ca a fi FWB e " cool " dar mie mi se pare o tampenie deoarece e ca si cum ai merge la curve happy