| anonim_4396 a întrebat:

Ce stiti despre fermece? Vreau sa stiu mai multe despre ele ( Scuzati-ma pentru categorie dar aici sunt sigura ca primesc raspuns )

3 răspunsuri:
| DenisaAbdn a răspuns:

Vrei sa te adore pe tine, doar pe tine, pe nicio alta in afara de tine? laughing
Doar farmecul tau poate face asta. "Fermecele", nu.

| HabarNuStiu a răspuns:

Despre "fermece" stiu multe, da' nu iti zic nici de-a dracu'.

| mada_5472 a răspuns:

Eu zic sa iti vezi de ale tale si nu cumva sa te lasi prostita de cineva care iti spune ca iti poate face "farmece" ca sa te ajute in nu stiu ce problema. Nu exista asa ceva, sunt numai inselatorii si nu faci decat sa iti murdaresti sufletul. Asa ca daca ai o problema, apleaza cu incredere la un preot, el sigur te va putea ajuta! Scoate-ti din cap gandul de a apela la cineva care sa iti faca farmece, daca asta vrei sa faci pentru ca nu vor iesi numai lucruri rele din asta si mai tarziu vei regreta amarnic. Inca odata iti zic apeleaza la un preot. Indiferent daca crezi ca cineva ti-a facut "farmece" sau daca ai o problema, el este singurul care te poate ajuta!