| Alexandra22082000 a întrebat:

Ce surpriza i-as putea face iubitului de sf.valentin?

Răspuns Câştigător
| EllaBella11 a răspuns:

Pai... i-ai putea face o felicitare cu mesajul : "Toate zilele sunt nopti pana te vad, iar noptile stralucesc ca zilele cand te visez"
si ceva mai important decat o felicitare... este ca te are si ca tu il ai. Asa ca... saruta-l cat mai astepti :*
FUNDA? big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex

| wintermee11 a răspuns:

In opinia mea vorbele sunt de prisos draga mea. Daca ma intrebi pe mine, eu prefer ceva concret.un desert, un cadou.o atentie.o ceva.stiu ca nu duci lipsa de imaginatie.e bine si cu cuvintele sa te joci.dar nu este ceva de efect.sincer! mult succes!