| Miihaa a întrebat:

Ce trebuie sa faca iubitul meu ca sa poata sa faca dragoste pentru mai mult timp si sa nu aiba orgasm in mai putin de 5 minute?

10 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Sa iti caute altul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

I o tragi de 2 ori la rand

| claaau a răspuns:

Sa se masturbeze inaintea actului sexual si pune-l sa se gandeasca la un meci de fotbal cand va... Dar timpii nu o sa fie cu mult mai mari, daca pe el acum il tine 5 min cu metodele pe care le-am zis eu il va tine intre 8 si max 10 min. Daca se termina si tu nu esti satisfacuta pune-l sa-ti faca oral pana te termini si asa ai rezolvat problema.

| corbulalbrosu a răspuns:

SEX, sex, si iar sex. Cat mai mult si cat mai des deoarece doar astfel va dobandi experienta. De asemenea doar procedand astfel va dispare excitatia intensa inerenta in primele luni/ani de viata sexuala. Fiecare partida sa aiba minim 2-3 reprize pentru ca doar astfel poate spera ca dupa 1-2 ejaculari timpul efectiv de sex sa se mareasca semnificativ. De asemenea tu iubita lui trebuie sa fii cea care sa-l incurajeze si sa-i insufli incredere prin laudarea "performantelor" care probabil se vor imbunatati insa doar in timp. Intotdeauna sa practicati jocuri sexuale, sa folositi pettingul pe post de preludiu fiindca doar astfel se vor ameliora performantele sexuale si probabil cu timpul va reusi sa mentina un sex cu o durata mult mai mare. Va doresc succes.

| OnuOnulică a răspuns:

Să faceți mai des sex. Cu cât faceti mai mult cu sex cu atât el o să reziste mai mult.

| LoveSleep a răspuns:

Să se abțină.

| Doub a răspuns:

Să bea sânge de taur.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Sa il lasi in pauza si sa il schimbi, cu mine!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa isi imagineze ca o face cu un baietel?

| LowHP a răspuns:

Ceri cam mult de la saracul om, de obicei atata rezista un barbat laughing. Daca te referi ca el sa te stimuleze pe tine, exista si alte modalitati.