| 050DydyX050 a întrebat:

Ce trebuie sa faci sa iti creasca fundul si sani? (in afara de sex)hee hee

15 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Nimic, cresc cu vârsta.

| NickiMinaj a răspuns:

Te ingrasi. dar dupa sa nu te plangi ca ai burta laughing

| vεηiη a răspuns:

Auzi Mirela ai sanii un **** cum spui tu.Cand te aud imi vine sa vomit.Pentru ce ai zis chestia asta? Crezi ca-i site matrimonial?laughing

| vεηiη a răspuns:

Auzi sa-ti ceri scuze ca esti proasta nu de altceva laughing
Jet oceanic :X

| Mirela a răspuns:

Citeste o carte. miraculos eu am sanii cat sanziana buruiana. si am doar 12 ani, hai te pup.

| Ale23Ale a răspuns (pentru Mirela):

Inseamna ca esti......bine rau fato!

| Mirela a răspuns:

@vεηiη : imi pare rau de tine sincer,laughing, mi-e mila de tine.Frateeee faceam misto doar rolling on the floor.5 persoane si-au dat seama ca glumeam doarlaughing tu insa nu, imi cer scuze laughinglaughinglaughing

| andra_5121 a răspuns:

Sexul e singura ta sansa... alte solutii nu sunt.imi pare rau

| yuhuu a răspuns:

Tinctura de marar...pentru saniwinking

| OneBoy a răspuns:

Deccciiii pe zi ce trece ma uimesc de aceste intrebari straight face
De ce sa-ti creasca fundul si de ce sa-ti creasca sanii?
Pt. ce?
Daca ai tupeu sa raspunzi o sa te apreciez ca esti sincera!

Sincer fratee eu decolez de pe planeta asta laughing numai suporthappy

| Graur_AnaMaria_1999 a răspuns (pentru OneBoy):

Îți raspund eu după 6 ani =) Mpai... Te-ai gândit că poate este complexata? :/

| butterfly_4698 a răspuns:

Pentru cresterea sanilor ai putea incerca sa faci flotari si pentru a putea face usor. ridica picioarele pe marginea patului, i-ti va fi mult mai usor si roteste palmele spre abdomen cat poti.succes.

| babyblue23 a răspuns:

De la sex te si deformezi.Sanii ti se vor lasa, soldurile se vor lati...sincer nu ti sugerez sa faci sex.Incearca sa manaci sanatos pentru a te ingrasa putin, iar daca faci burtica rezolvi tu cu cateva abdomene.succes

| babyblue23 a răspuns:

App si pentru a ti se mari sanii, mananca porumb fiert.Am auzit ca e bun.

| soimona a răspuns:

Pai pentru fund, este o modalitate, sa faci genoflexiuni pe tocuri, iar pentru sani uite link-ul asta http://www.divahair.ro/......erfecti... sper sa te ajute... funda plz