| asdbasuib a întrebat:

Ce va atrage la o fată? Atat gesturile cat si fizic. Ce va excita la o fata? Cum va place sa va sărute?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Din ziua de azi nimic,curve, tarfe, ipocrite, mincinoase, prefacute, perverse in tara asta saraca

| Plato a răspuns:

Clar feminitatea in primul rând. Trebuie sa fie o "lady", cu tot ce presupune asta.

| Crackman a răspuns:

Personalitatea, fundul, modul de a gestiona situatia, daca se pune mai presus decat altii

| llleo a răspuns:

Prestanța ei mă atrage. Mi-ar plăcea o fată elegantă, manierată. Nu-mi doresc frumusețea-ntruchipată, dar depinde și de gusturi la aspectul fizic. N-are importanță cum sărută... măcar să sarute. laughing canci ahahah

| Epickk a răspuns:

Atractia fata de o femeie poate fi perceputa in mii de feluri. Fiecare barbat are "propriul lui dichis". Cand vine vorba de gesturi, eu unul prefer gesturile mici si inocente (ceea ce este foarte greu sa gasesti asta la o femeie in ziua de azi). Fizic vorbind, prefer femeile putin mai scunde, slabute (dar nu scanduri), atente, ingrijite si cat mai naturale posibil (cand iti bagi deja doua truse de farduri la o singura intalnite, e clara treaba). Cel mai mult la o femeie ma excita atingerea (mai ales cand o face incet si e total detasata). Cand vine vorba de sarut, la mine unul difera de la caz la caz. Uneori prefer un sarut putin mai lung dar de cele mai multe ori scurte si repetate.
Cel mai mult conteaza sa ai personalitatea ta cand esti cu un barbat in pat, sa te tina minte toata viata (strict parerea mea).
Pe mine unul asta ma tine atras de o femeie, felul ei de a fi.

| LionTrap a răspuns:

1.ma atrage corpul ei 2.comportamentul ei 3. feministul ei
4.sa fie decat tecat iteligenta
(specific ca nu am pupat nicio fata pe buze, am 15 ani)

| dani420 a răspuns:

Pe mine unul, la o fată/femeie ma atrage feminismul ei. Sa fie cât mai feminină. Sa nu o vad ca face gesturi specifice unui băiat, sau nespecifice unei fete/femei. La limbaj la fel. Pe mine unul ma dezgustă chestiile astea. Ma atrag in general fetele slăbuțe, sânii micuți/medii. (Deja aia mari is cei care ajung la buric. Din nou, ma dezgustă si aia). Imi place sa fiu sărutat de către o fată senzual, încet, dar imi place si genul celălalt. Mai sălbatic, sa zic asa. Ma excită mai mult când începe asa încet, senzual, apoi o apucă nebunia si incepe. Altceva nu știu... aștept sa ma întrebi dacă ti a fost de folos răspunsul ăsta?

| BlackSkyz a răspuns:

Naturaletea, fragilitatea, spontaneitatea, daca este simpla spontana si sincera, acestea sunt calitati importante. Genul de persoana ce te copleșește cu atenția ei, o persoana grijulie si atenta.

| Dumy1717 a răspuns:

Sa inteleg ca esti fata, si ai o mica frustrare, sfatul meu e sa fii tu si sa nu incerci sa te schimbi, cat despre sarut fa-l in stilul tau

| asdbasuib explică (pentru Dumy1717):

Înțelegi foarte gresit. Am vrut doar să stiu ce va place vouă. Voiam să văd păreri diferitewinking