| anonim_4396 a întrebat:

Ce va place fetelor la un baiat, adica daca ar fi sa alegeti acum dintre care ati alege?
1. Un baiat frumos, chipesi dar cam rautacios. Un rautacios fara exagerare multa, genul de baiat care daca ar avea o ocazie buna nu ar ezita sa va insele.
2. Un baiat nici frumos, nici urat, care are mai multa carte decat baiatul chipesi, cu un comportament rautacos destul de rar pe langa baiatul chipesi, dar totusi ca mai toti baietii nu ar ezita sa va insele daca ar avea o ocazie buna, dar spre deosebire de baiatul chipes se gandeste de doua ori inainte sa se hotareasca sa va insele.
3. Un baiat urat, dar nu cel mai urat din lume bineinteles dar nici frumos in asa fel incat sa-l lauzi, dar acest baiat e destul de destept pe langa cei doi de sus si nu v-ar insela niciodata si nu e deloc certaret. Genul de baiat care e frumos pe dinauntru si nu pe dinafara.
Apropo, sa nu credeti ca ma descriu pe mine in una din cele trei exemple de sus, chiar daca seman cu exemplul numarul doi, dar nu seman la partea cu comportamentul rautacios si inselarea iubitei daca as avea o ocazie.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai tu ce crezi? Toate il aleg pe primul fara ezitare si pe urma vin sa se smiorcaie pe TPU ca barbatii-s nesimtiti, ticalosi, afemeiati, nenorociti si alea alea si le-au frint inimile rolling on the floor tongue

22 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Da, sigur toate acum pct. 3, toate apreciaza sufletul. Daca apare unul cu Mercedes si imbracat Nike, sufletul devine o nulitate. Dar aici e internet deh, toate se gandesc la inima si caracter.

| Flav a răspuns:

Brianna, eu cand am generalizat ( faptul de a generaliza inseamna ca exprima termenul de ''aproximativ'', de ''majoritatea'' nu de ''tot'' sau ''toate'') am spus un adevar. Daca fiecare ganditi asa, de ce sunt atatea femei dupa bani, de ce toate femeile se baga numai cu vedete si de ce cele frumoase sunt mereu sotii de fotbalisti? Faptul ca ai dat un simplu stupid ( lol, ce arma precoce ) inseamna ca te-a atins. Daca nu-ti pasa si ai conceptiile strong precum ai spus mai sus trebuia sa privesti cu indiferenta replica mea fiindca nu te atingea. Dar, asta e.

nony
| nony a răspuns:

Fetele ar prefera un baiat nici prea frumos nici prea urat, destept spre prostaovan, ca sa poata fi condus cu usurinta, frumos pe dinauntru, cu un suflet ¨generos¨winking.multi cai putere, si la sculá si la masina, o vila mititicá, cu cel putin 3 etaje, casa de vacanta in Bora Bora, si vreo 3 ani (maxim) de trait.
Doamne ajutáwinking

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

E de aici is 3. Si acum intrebarea mea: Daca toate tot o trageti cu partea interioara? Eu de ce-s singur de mai bine de un an?!

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

3 as alege nu cred ca este un baiat si de treaba si frumos k toate calitatilewinking important e sa imi placa mie sa ma atraga ceva la el

| Cryssy a răspuns:

Sincer eu as alege al treilea daca ar fi cazul, dar momentan am langa mine un baiat care este si frumos, ma si iubeste, nu s-ar gandi niciodata sa ma insele, care nu vrea sa ma vada niciodata trista si ar face orice numai sa imi fie bine.

auran
| auran a răspuns:

Primul NU, al treilea NU Exista, varianta 2...

| yuli10 a răspuns:

E batut in cuie ca un barbat chipes ar insela si unul urat nu? eu sunt de parere ca e uneori invers; cel urat e mai probabil sa insele pentru ca vrea sa-si demonstreze ca poate, iar cel chipes stie ca poate avea multe femei dar considera ca nu e necesar.
exista barbati frumosi si cultivati sa stii, nu e doar combinatia urat-destept frumos-prost, ca nu traim in telenovele ci in lumea reala si desi nu e corect e posibil ca un barbat sa fie inzestrat cu de toate iar altul cu nimic.

| Encore a răspuns:

Doamne cat poate sa minta fetele astea cica "3" de unde ca toate "1"... Toate ati prefera unu "bun"... Nu sunteti sincere deloc.

| Betty18 a răspuns:

Numarul 2

| inna a răspuns:

Punctul 2.hee hee

| Zoombe3 a răspuns:

E irelevanta intrebarea, vrei sa insinuezi ca toti barbatii urati sunt destepti si fideli si toti barbatii frumosi sunt prosti si infideli. Al meu e frumos, destept, fidel si bogat big grinbatting eyelashes dar tu nu o sa-l vezi niciodata cum il vad eu laughing rolling on the floor
App. niciodata o femeie nu va spune despre barbatul ei ca este urat, asta ar insemna sa se injoseasca; e valabil si pentru barbati.

| lololololol a răspuns:

Probabil pe al 2lea, depinde si ce ai in vedere cand zici rautacios happy
Dar si cum arata...

| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ a răspuns:

As alege p primu...nu d alta dar imi plac rautaciosii...vagabonzii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu l-as alege pe al treilea-daca-l iubesc, restul lumii poate sa-l vada urat, pentru mine tot frumos o sa fie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O combinatie intre 1 si 3.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciodata barbatii care m-au atras nu au fost unanim considerati drep frumosi. Imi amintesc ca in tinerete m-am certat cu o prietena care-mi spunea ca idolul meu Rod Stewart e urat (sigur, nu eram combinata cu el), fiindca eu il vedeam de vis. Astazi recunosc ca parca Brad Pitt e mai dragalas. Frumusetea e in ochii celui care priveste!
Rautaciosii nu-mi plac, am depasit varsta.
Si inca ceva: de inselat poate oricine. Sa se abtina pot mai putini.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il prefer, fara discutie, pe cel care ma iubeste si stie sa-mi arate asta...cred ca orice fiinta ar face alegerea asta...atunci totul e minunat, nu? Si toate celelalte ies din discutie!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda...flav...foarte inteligent... ia mai bine nu generaliza...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Varianta 2...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

| Morfina060 a răspuns:

As tine foarte mult cont de personalitate....pana la urma asta conteaza foarte mult.